Šplhoun 2022

26. 09. 2022     sekce: Úspěchy žáků     autor: Jan Mazan     tisk: tisk článku

Ve středu 21.10.2022 se naše škola vydala na otevřenou soutěž ve šplhu v Hranicích. Tento závod, který pořádá místní Tělocvičná jednota Sokol Hranice, se dočkal svého šestého ročníku. Šromoťák tak opět sehrál důležitou roli v účasti a přihlásil hned 25 dětí napříč všemi kategoriemi. Soutěž vždy doprovází nejen výborná nálada, ale i tréma. Všem zúčastněným nakonec vždy vykouzlí úsměv na tváři pocit z dobrého výkonu, menší odměna a krásný diplom od pořadatelů. Sokolové Vás tímto zvou na další akci, „VŠICHNI SPOLEČNĚ V POHYBU – UKAŽ, CO JEŠTĚ UMÍŠ“, která se koná v sobotu 8.října 2022 od 14:00 u hranické sokolovny. Zde se předají věcné ceny výherním šplhounům a čeká na vás mnoho dalších aktivit.

Všem zúčastněným gratuluji a děkuji za účast!

Zde jsou nejlepší výsledky naší školy (celé tabulky budou vyvěšeny ve škole):

Tománková Anna 1.místo

Benešová Lucie 1.místo